SUPRA BROKERS

SUPRA BROKERS S.A. jest jednym z najlepszych brokerów ubezpieczeniowych w Polsce. Specjalizujemy się w tworzeniu programów ubezpieczeniowych dopasowanych do potrzeb konkretnego klienta.

Nieustannie wdrażamy nowatorskie rozwiązania – wyprzedzając tym samym inne firmy ubezpieczeniowe. Profesjonalizm i ogromne doświadczenie naszych pracowników są gwarancją obsługi na najwyższym poziomie.

Firma nasza założona została przez lekarzy kierując swoją ofertę do sektora medycznego. Obecnie obsługujemy blisko 300 podmiotów szpitalnych w lecznictwie zamkniętym oraz tysiące lekarzy w ramach polis odpowiedzialności cywilnej.

Chronimy majątek o wartości ponad

0
mld złotych

Misja

Troszczymy się o interesy naszych klientów. Zależy nam, by wszelkie prowadzone przez nas działania cechowały się wysoką jakością i niezawodnością. Kilkudziesięciu pracowników naszej firmy o zróżnicowanych profilach akademickich i doświadczeniu zawodowym realizuje misję firmy:

Spełniać oczekiwania Klientów, dbać o najwyższą jakość usług, stale i niezłomnie doskonalić wiedzę oraz kwalifikacje w celu poszukiwania innowacji i doskonałości.

Facebook